چرا برای خودت گل نمیخری؟ میدونی چی دوست داری شما به سختی کار می کنید و با زیبایی یک دسته گل در خانه خود انرژی می گیرید.

آهنگ “گل ها” از مایلی سایرس می تواند تم آهنگ شما باشد. در آن، او به آرامی می خواند: “من می توانم برای خودم گل بخرم … نامم را روی شن ها بنویسم، ساعت ها با خودم صحبت کنم، چیزهایی بگویم که نمی فهمی…”

اگر فکر گل‌ها را در خانه‌تان دوست دارید، منتظر نباشید تا کسی آن‌ها را برای شما بخرد. در عوض، چیزی را که دوست دارید پیدا کنید و با اطمینان خاطر بخرید که مطمئن باشید تا چند هفته آینده از آن لذت خواهید برد، زیرا خانه شما را روشن می کند!

برای خودت گل بخر شما کاملا سزاوار آن هستید!

چگونه برای خود گل بخریم
وقتی نوبت به خرید گل برای خودتان می رسد، یک مکان خوب برای شروع این است که بدانید هیچ اشتباهی نمی توانید انجام دهید. گل ها سرمایه گذاری عالی برای خودتان و نوعی مراقبت از خود هستند که نمی توانید نادیده بگیرید. به همین دلیل، باید هر نوع گلی را که می خواهید بخرید و به کسی که در غیر این صورت زنگ می زند، توجه نکنید.

بدانید که چرا برای خودتان گل می‌خرید
چرا باید برای خود گل بخرید؟ چندین مزیت فوق العاده از انجام این کار حاصل می شود، از جمله:

فضایی پر جنب و جوش و پر از زندگی ایجاد کنید که بیشتر وقت خود را در آن می گذرانید. این انرژی مستقیماً بر زندگی و روز شما منعکس می شود.
برای خودتان گل بخرید زیرا به شما کمک می کند تا احساس خوبی نسبت به زندگی و خودتان داشته باشید. این یک شکل عالی از مراقبت از خود برای هر کسی است که به دنبال راهی برای آوردن زیبایی به زندگی خود به روشی ظریف است.
خلق و خوی خود را بهبود بخشید. گل های تازه بریده راهی عالی برای بهبود خلق و خوی شما هستند و هر بار که به گوشه ای می چرخید و آنها را می بینید دلیلی برای لبخند زدن به شما می دهد.
آنها یک حس قوی از نیت هستند. شما فضای خود را مال خود می کنید، رنگ و سبکی را که دوست دارید اضافه می کنید.
عطری را به خانه خود اضافه کنید که از شما استقبال می کند و به شما کمک می کند هر بار که از آنجا عبور می کنید حس خود را تقویت کنید.
چه عاشق رنگی باشید که گل‌ها به ارمغان می‌آورند و چه می‌خواهید خانه‌تان را برای بازدیدکنندگان خوش‌آمدتر کنید، دلیلی وجود ندارد که گل نخرید.
آیا باید برای خودم گل بخرم؟
این سوالی است که بسیاری می پرسند. فکر اینکه برای خرید گل برای خودتان آنلاین شوید، ممکن است به نظر روش عادی استفاده از سایت نباشد. با این حال، هزاران نفر هر روز این کار را انجام می دهند! می توانید برای خودتان گل بخرید و آنها را درب منزل تحویل بگیرید. حتی ممکن است بخواهید یک زایمان معمولی را تنظیم کنید، بنابراین خانه شما همیشه بوی تازگی و زیبایی در طول سال دارد.

خیلی خوبه وقتی یکی بهت فکر میکنه که بهت گل بده. با این حال، زمانی که برای مراقبت از خود گام بردارید، حتی بهتر است. بنابراین، بله، برای خود گل بخرید!

نکاتی در مورد نحوه خرید گل برای خود
من می خواهم برای خودم گل بخرم، اما نمی دانم از کجا شروع کنم! برای کمک به شما، در اینجا چند نکته برای اطمینان از خرید گل هایی که در خانه خود دوست دارید و دوست دارید، آورده شده است.

رزهای رنگین کمانی

رنگی که دوست داری
یک نقطه شروع خوب خرید گل برای رنگ مورد علاقه شما است. به عنوان مثال، ممکن است بخواهید روی میز ناهارخوری خود بیانیه ای بدهید، بنابراین گل هایی با رنگ های قرمز یا زرد روشن خریداری کنید. به عنوان مثال، یک دوجین گل رز رنگین کمانی ، یک راه فوق العاده برای انجام این کار است. شما رنگ های زیادی را دریافت می کنید و زیبایی ناگهانی را در آن فضا دریافت می کنید.

از سوی دیگر، شاید شما لانه ای داشته باشید که در آن از مطالعه آرام و فضای آرام تر لذت می برید. در این فضا می توانید بر اساس حسی که رنگ به شما می دهد گل اضافه کنید. به عنوان مثال، دسته گل کالیفرنیا دریمین به لطف رنگ های هلویی ملایم و سبز روشن، انتخاب مناسبی برای روشی ظریف تر اما زیبا برای افزودن زیبایی به فضا است. آن نیلوفرهای زیبا نیز برجسته می شوند و کمی ظرافت به این قطعه می بخشند.

گلهایی را که دوست دارید بخرید
وقتی برای خود گل می‌خرید، همیشه ایده خوبی است که روی یک دسته گل پر از انواع گل‌های مورد علاقه خود سرمایه‌گذاری کنید. خبر خوب این است که شما می توانید این کار را با هر نوع گلی که دوست دارید هنگام خرید از From You Flowers انجام دهید.

بیایید بگوییم که شما به سادگی ظاهر گل های آفتابگردان را با رنگ زرد روشن آنها دوست دارید. آنها شما را به یاد تابستان، چای شیرین و زمان سپری شده در آفتاب می اندازند. در یک روز سرد یا بارانی، این می تواند نقطه مرکزی عالی در خانه شما باشد. اگر عاشق گل آفتابگردان هستید، میسون جار فلاور فیلدز می تواند آن رنگ منحصربفرد و پرشور و حس را به خانه شما اضافه کند.

اگر بهار و رایحه تازه لاله ها را بیشتر دوست دارید، ممکن است بخواهید گل هایی مانند دسته گل لاله رنگین کمان را انتخاب کنید . این یک گلدان پر از لاله های زیبا و تازه بهاری است که مطمئناً حس فوق العاده زیادی به زندگی شما می بخشد. شما به راحتی می توانید عاشق حال و هوای نشاط بخشی این گل ها شوید.

دسته گل پنبه ای
گل‌ها را به شکلی که احساس می‌کنید انتخاب کنید
یکی از مهمترین چیزها در مراقبت از خود این است که به خود اجازه دهید احساسات واقعی خود را بیان کنید. به‌جای تمرکز بر زیبا جلوه دادن فضا، می‌خواهید از گل‌ها به‌عنوان امتداد احساس، عواطف، سلامت روانی و علایقتان در لحظه استفاده کنید. در اینجا چند توصیه بر اساس آنچه ممکن است در حال حاضر تجربه کنید، آورده شده است.

نرم و حسی
برای روزهایی که فقط می خواهید لطافت و زیبایی زندگی را در اطراف خود احساس کنید، دسته گل نام خود را در شن بنویسید . گل های استثنایی از جمله گل های رز زیبا را ارائه می دهد. صورتی ملایم، سفید و زرد خوشایند، گرم و ساده هستند. برای خود گلهایی بخرید که به شما احساس زیبایی می دهد.

پر از اسپات فایر
برای آن روزهایی که ترکیبی از تند و پرانرژی بودن را احساس می کنید، به گل هایی نیاز دارید که شما را با همان نوع احساسات احاطه کنند. دسته گل لاله و زنبق خیره کننده را ببینید . مخلوط قرمز و بنفش گل‌ها وقتی هر روز صبح قبل از شروع روز خود را ببینید، مطمئناً احساس قدرت می‌کنید. هنگامی که به گل هایی نیاز دارید که به اندازه شما پرشور باشند، می توانید به راحتی از این انتخاب قدردانی کنید.

شاد و پر از زندگی
وقتی زندگی چالش برانگیز است، اما باید مدام تمام خوبی هایی که در آن دارید را به خود یادآوری کنید، یک دسته گل در نظر بگیرید که به شما کمک می کند شاد باشید و لبخند بزنید. به عنوان مثال، دسته گل باغ اروپایی یک گزینه عالی برای لبخند لحظه ای است که می توانید به آن نیاز داشته باشید. این شامل نیلوفرهای زرد، رزهای نارنجی روشن و آفتابگردان های پررنگ است.

صلح
زمان هایی در زندگی شما وجود دارد که فقط می خواهید احساس آرامش کنید. آرامش و حس زیبایی چیزهایی هستند که می خواهید در گل های اطراف خود احساس کنید. ممکن است راهی بهتر از One Dozen White Roses برای انجام این کار وجود نداشته باشد . این یک دسته گل ساده است که ظریف و فوق العاده جذاب است.

غم یا اندوه
سعی نکنید از دردی که احساس می کنید پنهان شوید. اجازه دهید گل هایی که در اطراف خود می گذارید به شما یادآوری کنند که اشکالی ندارد که احساس غرق شدن کنید و وقتی این کار را انجام می دهید زندگی همچنان می تواند زیبا باشد. یک دوجین گل رز آبی یا یک دوجین رز بنفش تابشی را سفارش دهید تا در این نوع بیان به شما کمک کند.

سرشار از زندگی
هر بار که یک دوجین گل رز رنگین کمان وحشی را می بینید، لبخندی بر لبان خود بیاورید . هنگامی که می خواهید گل هایی را به ارمغان بیاورد و حال و هوای جدیدی در زندگی شما ایجاد کند، به این گل های رز رنگین کمانی نیاز دارید. آنها شروع کننده کامل مکالمه نیز هستند!

آفتاب و آرامش
مواقعی وجود دارد که می‌خواهید احساس کنید زمین‌خورده هستید، با خورشید در طول روز و احساس تعلق. اگر گل هایی را انتخاب کنید که نمایانگر احساس شما در حال حاضر هستند، می توانند به شما کمک کنند که چنین احساسی داشته باشید. باغ گل نرگس آفتابی را ببینید . این یک دسته گل با ماندگاری طولانی است که می تواند به حمایت از عشق شما به طبیعت و زیبایی ادامه دهد و در عین حال الهام بخش شما برای استراحت و آرامش باشد. حتی بهتر از آن، وقتی برای خودتان چنین گل هایی می خرید، تا زمانی که از آنها مراقبت می کنید، ماه ها به اطراف می مانند. این یک انتخاب استثنایی برای زیبایی طولانی مدت است.

سبد بنفشه
چگونه شروع به خرید گل برای خود کنیم
همانطور که مایلی به اشتراک گذاشت، “من می توانم مرا بهتر دوست داشته باشم…” شما می توانید همین کار را برای خودتان انجام دهید. همین الان وقت بگذارید و گل هایی را پیدا کنید که به سادگی دوستشان دارید، به شما الهام می بخشند، به شما کمک می کنند تا خود را بیان کنید، یا آنقدر زیبا هستند که می خواهید آنها را در زندگی خود داشته باشید. این نوعی مراقبت از خود است که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید.

تمام گزینه های موجود در From You Flowers را بررسی کنید . هر گلی را بخرید که برای شما مناسب است یا حتی تعدادی از آنها را در سرتاسر خانه خود قرار دهید تا همیشه زیبایی طبیعت را در زندگی خود احساس کنید. انجام این کار ساده تر از آن چیزی است که فکر می کنید!