یکی از با ارزش ترین شب ها برای یک زوج: شب قرار . بله، شما ممکن است هر شب روی میز ناهارخوری روبروی هم بنشینید (یا راستش را بخواهید در کنار هم روی مبل بنشینید)، اما معمولاً باعث حواس پرتی می شود. بچه‌هایتان، کارتان، برنامه تلویزیونی مورد علاقه‌تان که نمی‌توانید جلوی پرخوری را بگیرید. یا شاید شما با تاریخ خود زندگی نمی کنید، هنوز در مراحل اولیه هستید که می خواهید آنها را با چیز خاصی تحت تاثیر قرار دهید.

صرف نظر از این، همه اینها برای تأکید بر چیزی است که همه ما قبلاً می دانیم – Date Night بسیار مهم است! با نزدیک شدن به روز ولنتاین، زمان بسیار خوبی است که به این فکر کنید که چگونه شب قرار ملاقات را خاص کنید. این کار به چیزی بیش از صرفاً به برنامه غذایی معمول شما نیاز دارد. این بهانه عالی برای عاشقانه نهایی است، و چه چیزی بیشتر از فرستادن گل به ملاقات شما عاشقانه می گوید؟ ما عالی ترین و عاشقانه ترین گل ها را برای شب ملاقات گرد آورده ایم .

اگر لیست بهترین گل های شب خرما را با چیزی به جز دو دوجین گل رز قرمز ساقه بلند شروع نکنیم، بی خیال می شویم . این خیره کننده دسته گل به دلایلی کلاسیک است. هیچ چیز بیشتر از رزهای قرمز عاشقانه را فریاد نمی‌زند، بنابراین دو دوجین باید به معنای عشق باشد (یا دوست داشته باشید… اگر این را برای کسی می‌فرستید که فقط «دوستش دارید»… نترسید. رزها هم آن را فریاد می‌زنند). اگر می‌دانید که قرارتان می‌خواهد عاشقانه کامل شود یا نمی‌دانید قرارتان چه می‌خواهد، نمی‌توانید با یک دسته گل مانند این اشتباه کنید.

یکی دیگر از دسته گل های رمانتیک کلاسیک، این دسته گل قرمز و صورتی است که هر کسی را که برایش بفرستید شگفت زده می کند. زمانی عالی است که می خواهید ترکیبی از رنگ های رمانتیک را داشته باشید، در حالی که هنوز یک دسته گل عالی برای شب قرار ملاقات هستید. این دسته گل عالی برای ارسال به هر کسی است که برای جشن گرفتن یک شب عاشقانه با آنها هیجان زده هستید، برای زمانی که می خواهید صحنه را برای یک شب پر از نور شمع، عاشقانه و شکلات آماده کنید.

وقتی صحبت از شکلات شد، یکی از راه‌های تضمین ارسال بهترین گل‌ها برای شب خرما این است که آن‌ها را با یک جعبه شکلات برای قرار خود جفت کنید. دسته گل عشق کامل ما را برای تاریخ خود بفرستید و مطمئن شوید که یک جعبه شکلات ما را در آن قرار دهید، شما می توانید چند اندازه مختلف داشته باشید، اما چرا چیزی جز یک جعبه بزرگ شکلات ارسال می کنید؟ این ترکیب از گل رز قرمز و میخک قرمز فقط بر زیبایی نیلوفرهایی تاکید می کند که در این دسته گل می درخشند، دسته گلی کلاسیک و شیک برای ارسال به تاریخ شما.

در حالی که ما اینجا هستیم و درباره روش‌های اضافی برای گفتن «دوستت دارم» صحبت می‌کنیم، راه‌های زیادی برای افزودن کمی عشق بیشتر به یک دسته گل عاشقانه برای شب قرار وجود دارد. واضح است که قبلا ذکر شد: شکلات . با این حال، هدایای رمانتیک دیگری مانند خرس عروسکی و بادکنک وجود دارد که می‌توانید همراه با گل‌های شب قرار خود قرار دهید . بسیار آسان است که یک دسته گل ساده را جاز کنید و با ارسال چیزی همراه با دسته گل، به آنها بگویید که آنها را کمی بیشتر دوست دارید.

در پایان روز، ارسال گل‌های عاشقانه برای شب قرار گذاشتن یک ژست است که به آن‌ها اجازه می‌دهد تا بدانند که می‌خواهید آن را یک عصر خاص بسازید و زمان خاصی را برای شما به عنوان یک زوج در نظر بگیرید تا از شب خود لذت ببرید. اما هرگز باورشان نکن وقتی می گویند چیزی نمی خواهم… آنها همیشه گل می خواهند.